Suzuki metodo centro mokytojos

Apie mūsų mokyklos mokytojas Jeleną ir Sabiną

Jelena Gliaudelienė

 • Jelena Gliaudelienė pirmąsias smuiko pamokas pradėjo lankyti Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, kurią baigė su pagyrimu 1984 m. 1989 m. baigė J.Tallat-Kelpšos konservatorijoją, o 1996-2000 m. Klaipėdos Universitete baigė smuiko ir muzikos pedagogikos studijas. 2000-2002 m.Vilniaus Pedagoginiame universitete studijavo muzikos edukologijos katedroje, kurią baigė su pagyrimu. Įgijo edukologijos magistro kvalifikacinį laipsnį.
 •      Dvidešimt metų dirbo Montessori metodo centre. Parengė Montessori metodo centro muzikinio ugdymo programą. Skaitė paskaitas, vedė seminarus Lietuvos ir užsienio pedagogams. 2006 m. J. Gliaudelienė įstojo į Lietuvos Suzuki asociaciją. 2007 m. Vilniuje įkūrė pirmąją Suzuki smuiko klasę. 2008 m. J. Gliaudelienė, kaip mokytoja, dalyvavo Tarptautinėje Suzuki metodo stovykloje „Virvytė“. Tobulinosi „Master class“ Japonijos, Prancūzijos, Suomijos, Belgijos, Argentinos ekspertų užsiemimuose. Yra V-o lygio Suzuki smuiko mokytoja.

Sabina Kalibataitė

 • Sabina Kalibataitė yra Europos Suzuki Asociacijos ekspertės, tiesiogiai iš dr. Š. Suzuki perėmusios jo metodiką – Ruth Miura (Ispanija) – mokinė, II lygio Suzuki fortepijono mokytoja.
 • 2009 m. Sabina Kalibataitė įstojo į Lietuvos Suzuki Asociaciją, aktyviai dalyvavo veikloje ir 2012 m. buvo išrinkta Lietuvos Suzuki Asociacjos viceprezidente. Tobulinosi Ispanijos, Suomijos, Australijos, Belgijos ekspertų „Master class“ užsiėmimuose. Kiekvieną vasarą dalyvauja Tarptautinėse Suzuki stovyklose, o 2014 m. kartu su kitais Lietuvos Suzuki Asociacijos tarybos nariais organizavo Tarptautinį Suzuki festivalį Birštone.
 • Kalibataitė mokėsi Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje, fortepijono klasėje. Per penkerius metus baigusi muzikos mokyklos programą, 1989 m. įstojo į Kauno J. Gruodžio konservatoriją, choro dirigavimo specialybę. Mokėsi dėst. L. Januškienės klasėje ir 1993 m. baigė konservatoriją su pagyrimu. 1993-1999 m. studijavo Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, instrumentiniame ir vokaliniame fakultetuose, doc. N. Kazakauskienės klasėje. Įgijo bakalauro bei magistro kvalifikacinius laipsnius.
 • Studijų metais mokė vaikus groti fortepijonu bei akompanavo vaikų dainų ir šokių studijai ,,Žolynėlis“.

Oksana Tunevič

 • Oksana Tunevič yra Europos Suzuki Asociacijos sertifikuota tarptautinio III lygio smuiko mokytoja.
 • Pažintis su smuiku prasidėjo nuo 6 metų. 1996 m. baigė Vilniaus J.Tallat-Kelpšos  konservatoriją. 2002 m. LMTA baigė smuiko bakalauro studijas. 2005 m. LEU apsigynė muzikos edukologijos magistro laipsnį.
 • Oksana Tunevič smuiko mokytoja dirba jau daugiau nei 20 metų. Nuolatos tobulinasi seminaruose, meistriškumo kursuose, stebėdama Lietuvos bei užsienio žinomų smuiko pedagogų atviras pamokas. Jos mokiniai yra respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių dalyviai ir nugalėtojai. 
 • Su Š.Suzuki metodu susipažino 2009 m. Dalyvavo eksperto Koen Rens (Belgija) paskaitose apie Š.Suzuki filosofiją ir dalyvavo jo praktikumuose.
 • Nuo 2013 m. yra Lietuvos Suzuki Asociacijos narė. Nuo 2014 m. dalyvauja tarptautinėse Suzuki stovyklose Birštone (Lietuva) ir Engure (Latvija). Tobulinasi žinomų Suzuki mokytojų ekspertų meistriškumo pamokose.
 • Suzuki Metodo Centre mokytoja dirba nuo 2015 m. Veda individualias ir grupines pamokas. Kartu su kolegėmis organizuoja koncertus ir vasaros stovyklas vaikams, kurie mokosi šioje mokykloje ir ne tik. Su savo mokiniais dalyvauja projektuose, kuriuos organizuoja Lietuvos Suzuki Asociacija.
 • Nuo 2017 m. dalinasi savo pedagogine patirtimi  Ukrainos Suzuki Asociacijos organizuojamose stovyklose (Lvovas): dirba su jaunaisiais smuikininkais ir veda paskaitas mokytojams.